Profesyonel Kurumsal Web Sitesi Paketi

Havale Fiyatı

Fiyat için İletişime Geçiniz

Kredi Kartı Fiyatı

Fiyat için İletişime Geçiniz


Teslimat
Profesyonel paket için teslimat süresi 5 ile 10 gün arası değişmektedir.
Yıllık Ödeme
Profesyonel pakette masraflar için yıllık yalnızca 150$ ödeme alınmaktadır.
Taksitli Alım
Profesyonel paket için kredi kartı ile ödemede taksit imkanı mevcuttur. Taksit sayısına göre vade farkı uygulanmaktadır.
İletişim
0850 302 3550 numaralı telefonu arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
Paket Detayları

Sınırsız Disk Kullanımı
Sitenize ekstra olarak yükleyeceğiniz dosyalar için ayrılmış sınırsız disk alanı mevcuttur.
Sınırsız Trafik
İnternet siteniz sınırsız ziyaret alabilir.
Sınırsız E-Posta
[email protected] şeklinde sınırsız adette e-posta alabilirsiniz.
Sınırsız Modül Kullanımı
10'un üzerinde modülü kullanabilecek ve yeni eklenen modüllere ek ücret ödemeden sahip olabilirsiniz.
SSL Sertifika
SSL, sunucu ile ziyaretçi arasında gerçekleşen veri transferlerini şifrelemektedir. Google'da üst sıralarda yer almak adına SSL sertifikası oldukça önem taşımaktadır.
2 Dil Desteği
Siteniz, 100+ dil seçeneği arasından seçeceğiniz iki dili daha destekleyecektir. Siz içeriğinizi girdikten sonra içeriğiniz otomatik olarak seçtiğiniz dillerde de görüntülenebilecektir.
7 / 24 Destek
Desteğe ihtiyacınız olduğunda 7 / 24 destek vermekte, sizi en doğru şekilde yönlendirmekteyiz.
Özel Tasarım
Siteniz, kurumsal renklerinize özel olarak yeniden renklendirilir. Ayrıca header-footer kısımları ve modüller size özel olarak yeniden tasarlanır.

Responsive Tasarım

Tüm cihazlarla maksimum uyum! Web siteniz ziyaretçilerinizin kullandığı cihaza göre yeniden şekillenip, en uygun görünümü alsın ve profesyonelliğinizi yansıtsın.

Sınırsız Sayfa

Dilediğiniz kadar sayfa oluşturun! Ziyaretçilerinize çalışmalarınızla ilgili daha fazla bilgi sunun ve sizi tercih etmeleri adına maksimum fayda sağlayın.

Sınırsız İçerik

Sınırsız içerik ve kategori oluşturun! İçeriklerinizi kategorilendirip oluşturacağınız bölüm sayfasında listeleyin. Ziyaretçileriniz ile sürekli etkileşim içerisinde olun.

100+ Dil Desteği

Müşterilerinize kendi dillerinde ulaşın! İçeriklerinizi kendi dilinizde oluşturun, ziyaretçileriniz kendi dilinde erişim sağlasın! Şirketinizi tüm dünyaya tanıtın.

Modüler Yapı

Modülleri dilediğiniz sayfaya ve sıraya konumlandırın! Dilediğiniz modülü gizleyin-gösterin. Sitenizi ek personele ihtiyaç duymadan siz şekillendirin.

Menü Yönetimi

Ziyaretçilerinizi dilediğiniz sayfaya yönlendirin! Gelişmiş menü yönetimi sayesinde menü konumunu, ikonunu ve yönlendirilecek sayfayı siz belirleyin.

Gruplar

Modüllere eklenen içerikleri gruplandırın! Modüllere eklediğiniz içeriklerinizi gruplandırarak daha kullanışlı bir modül yönetimine sahip olun.

Önbellek

Sayfalarınızı önbellekten hızlıca gösterin! Eklediğiniz içerikleri tüm dillerde önbelleğe alın, sayfa açılış hızınızı artırıp sitenizin arama motorlarında değerini yükseltin.

Geliştirmeler

Gün geçtikçe gelişen işlevsellik! Ek bir ücret ödemeden yeni yazılım güncellemeleri alın, içeriklerinizi yeni eklenen özelliklerle birleştirip şirketinizi daha iyi tanıtın.

brand1.png
brand2.png
brand3.png
brand4.png
brand5.png
brand6.png
brand7.png
angularjs-logo_627599c4b25bd.png
Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin!