Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi
{{ detail.views }}{{ detailCategories.name }}

İnsanlar kıyafet satın almaktan yemek siparişine, gazete okumaktan film izlemeye kadar günlük hayatta yapılan herşeyi artık internet üzerinden yapabilmektedir. Bu durum internetin günlük yaşamdaki yerini oldukça arttırmış durumda. Günümüzde firmalar, birbirleriyle olan rekabetlerini güçlendirebilmek adına kurumsal web sitesi kurma, sosyal medyada aktif olma, müşterileriyle sürekli olarak etkileşim hâlinde kalma gibi stratejilere başvuruyor. Böylece hem ürün ve hizmetlerini tanıtma, hem de hesaplı bir yolla yüksek verim alma yöntemiyle potansiyel müşterilerine ulaşıyor.

Neden Kurumsal Web Sitesi Açmalıyım?

Kurumsal firmaların başarılı ve özgün bir şekilde geliştirilmiş kurumsal web sitesi kurmalarının ve ihtiyaç duymalarının farklı nedenleri vardır. Kısaca değinmek gerekirse hem daha çok kişiye ulaşmak, hem de kurumsal kimliklerini ortaya koyarak güvenilirliklerini göstermek iki temel gerekçedir. Bir firma, potansiyel müşterilerine ulaşmak ve var olan müşterileriyle sürdürülebilir bir etkileşim kurmak adına farklı seçeneklere başvurmak durumundadır. Otobüs ve metro duraklarına reklam vermekten günlük bir gazeteye reklam vermeye, el afişleri dağıtmaktan televizyon reklamı vermeye dek oldukça geniş bir yelpazede seçeneği bulunmaktadır. Öte yandan bu seçeneklerin tümü yüksek maliyetli ve oldukça da sınırlı bir etkileşim gücüne sahiptir. Yani iyi bir verim alınabilmesi çokta mümkün değildir. Buna karşılık, tasarımı ve içeriği ile dikkat çeken ve ziyaretçi memnuniyeti odaklı bir web sitesi, firmaya kısıtlı sayıda değil, sınırsız bir tanıtım yapabilme olanağı tanımaktadır. Bir başka ifadeyle kelimelerle, kâğıt boyutlarıyla ya da saniyelerle sınırlandırılmamış, kurumsal web sitesinin sahip olduğu alanın tamamına yayılmış bir tanınma (marka bilinirliği) fırsatı yakalanmış olur.

Kurumsal web sitesi ile edinilen bir diğer olanak ise, firma hakkında bilgi sahibi olmayan ve güven duygusu henüz oturmamış ve potansiyel olarak müşteri olabilecek kişilerin ikna edilebilmesidir. Bir kurumsal web sitesini diğerlerinden ayıran özellikler vardır ve bunların bir kısmı yasal olarak belirtilmesi gereken özellikler taşır. Bir kısmı geleneksel olarak benimsenmiş özelliklerdir ve uzun yıllar boyu denenerek ulaşılan özelliklerdir. Tümü birlikte değerlendirildiğinde, web sitesine giren kişi firma hakkında yeterince bilgi sahibi olabilir ve firmaya olan güveni tesis edilebilir. Örneğin internetten sipariş almayan ya da internet kullanıcılarını özel olarak hedef almayan bir firma bile, arama motorlarında rakiplerinin önüne geçebilme ya da en azından aralarında bulunma arayışı içinde olacaktır.

Firmalar için günümüz teknolojisiyle hazırlanmış bir kurumsal web sitesi kurmak, bir zorunluluk hâline gelmiştir. Tekelleşmiş veya oligopol düzeydeki küresel firmalardan yalnızca semtine sipariş dağıtan restorana kadar her sektördeki her işletme ve tesis internette bulunma zorunluluğunu hissediyor. Amatörce hazırlanmış, ziyaretçinin sorularını yanıtlamaktan uzak, anlaşılmayan, içerdiği bilgiye ulaşılması zor olan bir kurumsal web sitesi ile rekabet etme arayışında olanlar ise başarısız oluyor.


Neden Webayt'ı Tercih Etmeliyim?

Firmaların kurumsal web sitesi ihtiyaçlarını uzman kadromuzla karşılıyoruz. Ziyaretçinizin kullanabileceği her cihaza uygun şekili alan kurumsal web sitesi sağlıyor ve firmanızın internette en iyi şekilde temsil edilebilmesine odaklanıyoruz.

 Webayt ailesi olarak, ürün ya da hizmet sağlayan tüm firmaların internet dünyasında yüksek verim alıp hedeflerine ulaşabilmeleri doğrultusunda özenli bir ön hazırlık ve çalışma sürdürüyoruz. Bu aşamada, renk ve yazı tipi gibi firmanızın kimliğini oluşturacak temel noktalar konusunda sizin de görüşlerini değerlendirerek, tasarım konusunda da en doğru sonuca ulaşıyoruz. Kısacası, kendi bilgi ve deneyimimizin, siz değerli müşterilerimizin istek ve beklentileriyle örtüşmesine izin vererek, tam anlamıyla bir özgünlük elde edilmesini sağlıyoruz. Böylece markanızın tanınırlık (bilinirlik) seviyesini artırıp güvenilirliğini de pekiştirmiş oluyoruz. 

Webayt olarak en önemli farklarımızdan birisi ise, aldığımız projeyi tamamladıktan sonraki misyonumuzdur. Talepleriniz ve ihtiyaçlarınız ışığında sosyal medya yönetimi, reklam ve danışmanlık hizmetlerini üstleniyoruz. Ayrıca kurumsal web sitenizin yönetimi için eğitim vererek zamandan ve maliyetten tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz. Tasarım ve yazılım aşamalarında en yenilikçi, güvenilir ve güncel yazılım programlarını kullanarak hem yüksek verim alınmasını sağlıyor, hem de firmanızın internetteki güvenliğini sağlama alıyoruz.

 Kurumsal web sitesinin tasarımında firmanızın tercih edeceği 100’ün üstündeki dili değerlendiriyor, web sitesi içerisinde yer alan farklı sayfa ve içeriklere nasıl ulaşılacağını gösteren menü yönetimini ve benzeri tüm yapıları ziyaretçi odaklı olarak hazırlıyor ve sizlerin isteğinize göre yeniden şekillendirmenize olanak sağlıyoruz. Böylece standartlaşan kurumsal web sitelerinden tümüyle uzaklaşmış olup, özgün ve esnek bir kurumsal web sitesi çizgisine ulaşıp ziyaretçilerinize firmanızı daha iyi tanıtmanızı sağlıyoruz.
{{countThisCategories.length}}
{{ content.content_name }}
{{ content.views }}{{ category.name }}
{{ content.date }}
Daha Fazla İçerik Yükle
  • {{ detailContentDate }}

Kategoriler

brand1.png
brand2.png
brand3.png
brand4.png
brand5.png
brand6.png
brand7.png
angularjs-logo_627599c4b25bd.png
Sosyal Ağlarda Bizi Takip Edin!